ВІДЕО  ДЛЯ  
ВАШОГО  БІЗНЕСУ!

Створюємо відео, що продає. Відеореклама

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВІДЕО

PROFIT

НАВІЩО ПОТРІБЕН ВІДЕОМАРКЕТИНГ?
Чи ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ ВІДЕО?

—  Використання відео дає незаперечні переваги

01SEO

Відео, розміщене на сайті, підсилює поведінкові фактори, в результаті - підвищення видимості сайту в пошукових системах, вищі позиції сайту

02БІЛЬШЕ КЛІКІВ

Людям набагато цікавіше дивитися відео про товар / послугу, ніж читати про нього. Також відео що "чіпляють" - найбільш ефективний вид реклами

03КОНВЕРСІЇ

69% користувачів смартфонів приймають рішення про покупку після перегляду відео на сайтах інтернет-магазинів

04СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Відео, розміщене в соцмережах та на Youtube - це додатковийканал залучення підписників та клієнтів. Відео збирає більше лайків, репостів і коментарів в порівнянні з текстом і фото

05ЛОЯЛЬНІСТЬ

Тим, хто користується відеомаркетингом, легше вибудувати довірливі відносини з клієнтом - збільшення лояльності клієнта

06E-mail МАРКЕТИНГ

Використання слова «відео» в заголовку листа підвищує кількість відкриттів на 19%, кількість переходів — на 65%, та знижує відсоток відписок на 26%

Якщо ви до цих пір не освоїли відео, ви просто сидите на узбіччі і дивитесь на час, що пролітає повз вас

Барі Фельдман (маркетолог, блогер, копірайтер)

PORTFOLIO

НАЙКРАЩІ ВІДЕОРОБОТИ

—Створюємо відео з душею: важлива кожна деталь

Відеоогляд товарів
Видеообзор товаров смотреть

Відеоогляд товарів

Компанія StyleSalon

Музыкальний відеокліп
Музыкальный видеоклип смотреть

Музыкальний відеокліп

Група AMF

Інтро відео
Интро видео

Інтро відео

Компанія Valera-Avto

Соціальне відео
Социальное видео

Соціальне відео

Компанія GOTOTOP

TYPES

ЯКІ ВИДИ ВІДЕОРОЛИКІВ?

ВІДЕООГЛЯДИ

ВІДЕООГЛЯДИ

Відеоогляди - показують товари, їх особливості та інструкції по застосуванню, тим самим сприяють збільшенню продажів. Переважно використовуються в інтернет-магазинах.

ЗАМОВИТИ ВІДЕООГЛЯД
РЕКЛАМНІ ВІДЕО

РЕКЛАМНІ ВІДЕО

Рекламные и Презентационные видео - виды видеороликов содержат материалы, в которых освещаются новые продукты, услуги і т.п. Ориентировано на зрителей, которые знают, каким образом решать свою проблему, но пока еще не определились с выбором поставщика самого решения. Поэтому примерно десятая часть всего времени ролика-презентации отводится под определение проблемы, 50 % хронометража посвящается ее решению, а остальное — описанию преимуществ предлагаемого решения.

ЗАМОВИТИ ВІДЕОРЕКЛАМУ
ІНТРО ВІДЕО

ІНТРО ВІДЕО

Інтро відео - короткий ролик тривалістю кілька секунд. Назва пішла від «introduction» – «вступ». Він демонструється на самому початку основного відео і часто містить анімаційні заставки та звукові ефекти. Сприяє зростанню впізнаваності бренду.

ЗАМОВИТИ ІНТРО ВІДЕО
СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО

СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО

Соціальні відео - зазвичай виробляються на замовлення організацій, державних структур. У відеоролику озвучуються соціальні проблеми, шляхи їх вирішення. Соціальний відеоролик обов'язково повинен мати ідею і сюжет, викликати певну емоцію.

ЗАМОВИТИ СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО
НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО

НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО

Навчальні - зараз є трендом. Можна створити відеоуроки, відеокурс, і потім продавати їх, поширюючи в соцмережах або рекламі на Youtube, також модно і ефективно розміщувати відео на Лендінзі, так як вже з'явилася технологія 4G, і можна не боятися, що, відео не завантажиться. Відеоінструкцію товару також можна віднести до цього типу відео.

ЗАМОВИТИ НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО
МУЗИЧНИЙ ВІДЕОКЛІП

МУЗИЧНИЙ ВІДЕОКЛІП

Відеокліпи - музичні відеоролики. Один з найбільш дієвих і швидких методів по просуванню вашої творчості. Істотно підвищують впізнаваність виконавця, допомагають донести прихований зміст пісні

ЗАМОВИТИ ВІДЕОКЛІП
ВІДЕО ПОДІЙ

ВІДЕО ПОДІЙ

Відео подій розповідають про важливі події (відео корпоративних заходів, зустрічей, семінарів і т. п), відеозапрошення на захід. Також сюди можна віднести промо-ролики, метою яких є коротке ознайомлення з минулою або попередьою подією.

ЗАМОВИТИ ВІДЕО ПОДІЇ
ВІДЕООГЛЯДИ

ВІДЕООГЛЯДИ

РЕКЛАМНІ ВІДЕО

РЕКЛАМНІ ВІДЕО

ІНТРО ВІДЕО

ІНТРО ВІДЕО

СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО

СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО

НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО

НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО

МУЗИЧНИЙ ВІДЕОКЛІП

МУЗИЧНИЙ ВІДЕОКЛІП

ВІДЕО ПОДІЙ

ВІДЕО ПОДІЙ

Ітогова ціна відеороліка залежить від декількох факторів:

  • Де буде зніматись відео:в нашій студії, або в нашому приміщенні, або на вулиці. Возможно, нужно будет арендовать специальное помещение.
  • Залучення диктора до озвучкі - це також додаткові витрати. Звичайно, ви можете самі озвучувати, але іноді краще довірити це професіоналу..
  • Звуковий трек: є безкоштовна музика, але її різноманітність дуже обмежена, на більшість вартих уваги матеріалів встановлено авторське право. Деякі хочуть обійти це, скачують і використовують безкоштовно, але це загрожує баном в Youtube. Ідеальний варіант - написання власного звукового треку, але це - недешево.
  • Використання в відео акторів значно збільшує витрати, тому відразу подумайте, чи можете ви зіграти, або у вас є знайомі, які можуть вам допомогти.. Якщо все ж є необхідність в акторі, ми допоможемо вам його знайти, організувати кастинг.
  • Тривалість ролика, наявність спецефектів, складність зйомок.
РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ ЗА ВІДЕО

Украина, Ровно, вул. Олекси Новака 50А
Телефони по Україні

+38 (067) 303 43 61
+38 (067) 100 80 77

Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!

info@gototop.com.ua

Заповнити бріф